Projects

TAHTAKALEDUKKAN

tahtakaledukkan.com implemented by Hikmet Simsek who is one of our Warriors, is the Shopping site where Importers and Manufacturers located in Tahtakale, Eminonu, Sirkeci, Beyazıt sell out their products online or directly.

Manufacturers / Importers list their products in WHOLESALE and RETAIL at tahtakaledukkan.com.

Buyers agree for the product they like by contacting the firm both "Online" and "Direct" they purchase the product immediately from tahtakaledukkan.com.

FURTHERMORE, Buyers may ask free offer from the shops by filling out the form of ''MAKE A REQUEST'' for the product they could not find.

 

Tahtakaledukkan.com

Re-Explore Shopping From Where the Trade Originates!Kurucu

HİKMET ŞİMŞEK

Web sitemizde daha iyi bir kullanım deneyimi sunabilmek üzere ziyaretçilerimizin gizlilik ve kişisel verilerinin korunması konusundaki haklarını gözeterek internet çerezlerini kullanmakta ve kişisel verilerini işlemekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen GİS Gizlilik Politikasını inceleyin.

Contact Us

A: Akasya Plaza Acıbadem Mah. Çeçen Sok. No:25/A - A1 Kule Kat:26 D:150 34660 Üsküdar-İstanbul-Türkiye
T: +90 (216) 599 0 360
M: bilgi@girisimsavascisi.org

Sarpaş Danışmanlık A.Ş. © 2013-2019. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu web sitesinde yayımlanan tüm yazılı ve görsel içerik TÜRKTRUST A.Ş ve SAHİPLEN tarafından T.C.5070 Sayılı “Elektronik İmza Kanunu” kapsamında Sarpaş Danışmanlık A.Ş. adına tescil edilmiştir. Ayrıca işbu program yapısal özellikleri bakımından TPE nezdinde koruma altına alınmıştır. Yazılı izin olmaksızın sitedeki içeriklerden alıntılar yapılması, içeriklerin kopyalanması ya da bu seminer modelinin kullanılması yasaktır. Grubumuz ihlallerden doğacak yasal haklarını kullanmayı saklı tutar.